İş Ortaklarımız

DENTİNCE AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ

BÜYÜK KULÜP ÜYELERİ İÇİN;
BÜYÜK KULÜP üyeleri ve 1. derece yakınlarının (eş, çocuk, anne, baba) alacakları sağlık hizmetlerinde ilk panoramik röntgen ve muayene ücretsizdir. BÜYÜK KULÜP üyeleri ve birinci derece yakınlarına tüm hizmetlerde (tıbbi malzemeler ve ilaç hariç) TDB fiyatları üzerinden %20 indirim sağlanacaktır. Ortodontik Tedaviler, İmplant Tedavileri ve Gülüş Tasarımı, Protez İşlemleri için TDB fiyatları üzerinden %20 indirim sağlanacaktır,
BÜYÜK KULÜP ÇALIŞANLARI İÇİN;
BÜYÜK KULÜP çalışanları ve 1. derece yakınlarının (eş, çocuk, anne, baba) alacakları sağlık hizmetlerinde ilk panoramik röntgen ve muayene ücretsizdir. BÜYÜK KULÜP çalışanları ve birinci derece yakınlarına tüm hizmetlerde (tıbbi malzemeler ve ilaç hariç) TDB fiyatları üzerinden %20 indirim sağlanacaktır. Ortodontik Tedaviler, İmplant Tedavileri ve Gülüş Tasarımı, Protez işlemleri için TDB fiyatları üzerinden %20 indirim sağlanacaktır.

ÖZEL GÖZTEPE HASTANESİ

ÖZEL GÖZTEPE HASTANESİ  tarafından uygulanacak ücretlerin belirlenmesinde, Hastane’nin SGK fark fiyatları geçerli olacak olup; hastane bünyesindeki hizmetler için muayene hizmetleri %20 indirim, Radyoloji ve Laboratuvar hizmetleri %20 indirim, klinik (Ameliyat ,müdahale ve Medikal yatışlar) ilaç sarf malzeme hariç %20 indirim uygulanacaktır. Belirlenen indirim oranı özel sağlık sigortası olan çalışanlarınızda kullanılamaz.
Funda TOPAK Hasta Hizmetleri Soıumlusu: 0543 514 96 41 dahili 5008 ile

DÜNYAGÖZ

Büyük Kulüp Derneği çalışanının, üyesinin veya birinci derece yakınının hizmet almak için başvurduğunda alacağı indirim:
MUAYENE %25
TEKTİK %20
LAZER VE GENEL AMELİYAT  %15
ÖZELLİKLİ AMELİYAT %10

İNTERMET SAĞLIK HİZMETLERİ 

Büyük Kulüp Üyeleri ve birinci derecede yakınlan ile Kulüp çalışanları ve birinci derecede yakınları İntermed Poliklinikleri’nde aşağıdaki indirim oranlarından yararlanabilirler.
Muayenelerde %20, Tahlil ve işlemlerde %30, Botoks, Mezoterapi ve Medikal Estetik uygulamalarda %20, Ameliyatsız İdrar Kaçırma Tedavisi (Kadın) %20, Ameliyatsız Genital Estetik (Kadın) %20, Medikal Ozon Tedavisi %15 (Kanser ve Korona virüs gibi hastalıklarda destekleyici tedavi ya da kozmetik alanda gençtik ve sağlıklı yaşam için), Beslenme ve Diyet Paketlerinde %15
Büyük Kulüp Üyeleri ve birinci derecede yakınlan ile Kulüp çalışanları ve birinci derecede yakınları İntermed Poliklinikleri’nde Büyük Kulüp için hazırlanmış geniş kapsamlı Check Up’ları kullandıklarında Covid-19 Total Antikor Testini de bu kapsamda ek bir ücret ödemeden yaptırabilirler.  TEL: 4441633

MEDICANA HASTANESİ KADIKÖY

MEDICANA HASTANESİ KADIKÖY tarafından tanzim edilen BÜYÜK KULÜP  kimliğini ve kurumsal kartını belgeleyen , üye ve 1. Derece yakınlarına; tüm muayene, teşhis, tedavi, ameliyatlar ve her türlü yatarak tedaviler için uygulanan cari fiyatlar üzerinden %15, SGK’lı hastalara ise bu hastalardan alınacak olan ilave ücretler üzerinden %15 indirim uygulanacak, Diş tedavi hizmetlerinde cari fiyat tarifesinden; hastadan nakit ve ya kredi kartı ile ödeme talep edeceklerdir. ( ilaç, sarf, özellikli malzeme, kan ürünleri, ambulans, evde bakım hizmetleri, dış merkeze yönlendirilen hizmetler, onkoloji, özel sigorta katılım payları, indirim protokolüne dahil olmayan hekimler hariçtir.)

ÖZEL VENİ VIDİ GÖZ SAĞLIĞI MERKEZİ

BÜYÜK KULÜP DERNEĞİ üyeleri ve çalışanları ile anne, baba, eş, çocuk ve kardeşleri için:
– Muayene, tetkik ve operasyonlarda ücretlerine %15 (yüzde onbeş) indirim uygulanacaktır.
– Muayene, tetkik, tedavi, ameliyatların ücretleri üye ve çalışanlar tarafından yapılacaktır.
– Belirtilen indirim oranları genel kampanya dönemleri ile birleştirilemez.
– Özellikli malzemelerde indirim uygulanmamaktadır.

Back to top