Siparişleriniz hakkında

SİPARİŞLERİNİZ HAKKINDA

ÜYELİK
Online alışveriş sisteminden sadece Büyük Kulüp üyeleri faydalanabilmektedir. Sisteme giriş için güncel üye telefon numarası yeterlidir. Eğer üye eşiyseniz veya telefon numaranız güncel değil ise [email protected] posta adresine  ya da 0533 050 86 86 numaralı telefonu arayarak adınızı, soyadınızı ve güncel telefon numaranızı ekleyebilirsiniz. Sistem her girişinizde cep telefonunuza yeni bir şifre gönderecektir.

SİPARİŞ GELEN YERLER
Bostancı Mahallesi, Caddebostan Mahallesi, Erenköy Mahallesi, Fenerbahçe Mahallesi, Feneryolu Mahallesi, Göztepe Mahallesi, Suadiye Mahallesi, Zühtüpaşa MahallesiKadıköy ilçesindeki diğer semtleri de sipariş ağımıza katmak için çalışmalarımız devam etmektedir.  Sipariş bölgelerimizin dışında olan üyelerimiz online ya da telefonla sipariş verebilir ve sipariş notunda belirttikleri saatlerde ürünlerini Kulübümüzden teslim alabilirler.

SİPARİŞİNİZDE FATURA FARKLILIKLARI
Sipariş ettiğiniz ürünlerin toplam tutarı ile tarafınıza teslim edilen ürünlerin toplam tutarı arasında, fiyat farkı oluşabilir. Bu fiyat farkı; sipariş verdiğiniz ürünler içerisinde stoklarda bulunmayan ürünler yerine verilen alternatif ürün/ürünlerin fiyatları, kg.’lı/gramajlı ürünlerin gramaj farkları ve stokta kalmayan ürünler, fiyat farklılıklarına neden olmaktadır. Bu durumda tarafınıza teslim edilen ürünlerin toplam tutarı faturanıza yansıtılmaktadır. Online olarak bitirilen siparişlerde kredi kartından provizyon alınarak, sipariş tutarına bloke konulmaktadır.Tedarik edilemeyen ürünler fatura edilmediği için bu ürünlerin bedeli sipariş tutarınızdan düşülerek finansallaştırma işlemi yapılmaktadır.Kapıda nakit ve/veya Kapıda Kredi Kartı ile ödemelerinizde ise tarafınıza teslim edilen ürünlerin toplam tutarı üzerinden işlem yapılmaktadır.

ONLINE ALIŞVERİŞ SAYFASI

Close Cart
Back to top