Türkiye İş Bankası

T. İŞ BANKASI PRIVIA BLACK İLE BÜYÜK KULÜP’TE YERİNİZ AYRI

1 Nisan-31 Ağustos 2023 tarihleri arasında üyelik aidatı ödemelerinin Privia Black kredi kartı ile yapılması halinde 1.000 TL, Maximiles Black kredi kartı ile yapılması halinde 500 TL indirim üyelerimizin kartlarına yansıtılacaktır.
Asgari aidat ödeme tutarı 2.500 TL olup, söz konusu indirimden sadece 1 kez faydalanılabilir.
Privia Black kartının sunduğu diğer ayrıcalıklar için lütfen tıklayınız.

Ayrıca Privia Black ve Maximiles Black kredi kartı ile tek seferde yapılacak 1.000-2.000 TL arası restoran ödemelerinizde %10, 2000 TL üzeri ödemelerinizde %20 indirim uygulanacaktır.
Kampanya Haziran ayı sonuna kadar geçerli olup, tek seferde 1.000 TL, toplamda ise aylık 3.000 TL’ye varan indirim uygulanacaktır.
Maximiles Black kartının sunduğu diğer ayrıcalıklar için lütfen tıklayınız.

Kampanya koşulları:

  • Kampanya kapsamında Privia Black ile kazanılacak 1.000 TL indirim ödeme işleminin kredi kartı dönem içi hareketlerinde görünmesi ile birlikte kartınıza yansıtılacaktır.
  • Kampanya kapsamında Maximiles Black ile kazanılacak 500 TL indirim ödeme işleminin kredi kartı dönem içi hareketlerinde görünmesi ile birlikte kartınıza yansıtılacaktır.
  • Kampanya kapsamında yapılan harcamanın kısmen ya da tamamen iade edilmesi durumunda iade edilen harcamadan kazanılan indirim iptal edilecektir.
  • Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda indirim ek karta yansıtılacaktır.
  • Ek kart sahibi ve ek kartın bağlı olduğu asıl kart sahibi müşteriler kampanyadan ayrı ayrı indirim kazanamayacaktır.

Ek koşullar: Türkiye İş Bankası A.Ş. ve Büyük Kulüp Derneği kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar. Kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez.

Privia Black için Türkiye İş Bankası Özel Bankacılık şubelerine, Maximiles Black kart sahibi olabilmek için ise bütün şubelere başvuru yapabilirsiniz.

Back to top