Üye Faaliyetleri Etkinlikleri

Dijital Dönüşüm

11-11-2011
Dijital Dönüşüm
2507 gün önce

Dijital Dönüşüm

Genç Girişimciler ve İş Hayatı Komitesi Başkanlığı’na Yönetim Kurulu tarafından atanan Hakan Kefoğlu aynı zamanda Yönetim Kurulu yedek üyemizdir. Komite ilk toplantısını takiben Başkan Yardımcısı olarak Özlem İrem Bahadır, sekreter olarak Berke Gümüş’ü görevlendirdi ve bugün itibari ile komitede görev alan üye sayısı 81’e ulaştı.

Büyük Kulüp vizyonunu ve değerlerini temsil ederek iş hayatının önde gelen isimlerini ağırlayarak panel ve konferanslar hazırlamayı, gençlerin ufkunu genişleterek yeni  iş fırsatları yaratacak fikirler geliştirmelerini, kariyer olanakları oluşturmayı, yapılacak konferanslar vasıtasıyla Büyük Kulüp’e gelir getirici faaliyetlerde bulunmayı amaçlayan Büyük Kulüp Genç Girişimcilik ve İş Hayatı Komitesi ilk faaliyetini 11 Kasım 2017’de gerçekleştirdi.

Aynı zamanda komite üyelerinden olan Bora Erkmen Dijital Dönüşüm ile ilgili güncel konuları içeren bir konferans verdi. Konferansında “Endüstri 4.0’ın yakın gelecekte hayatımıza etkilerinden başlayarak dijital dönüşüm, gelişimi, yıkımı ve konuyla ilgili olası stratejileri” içeren içeriği çok dolu bir sunum yaptı. Katılımcıların çok ilgisini çeken bu aktiviteyi “23 Aralık’taki 2018 Ekonomik Beklentileri” konulu panel ile devam edecektir.