Türkiye İş Bankası Privia Black ile Büyük Kulüp’te Yeriniz Ayrı

Türkiye İş Bankası Privia Black ile Büyük Kulüp’te Yeriniz Ayrı

Türkiye İş Bankası Privia Black ile Büyük Kulüp’te Yeriniz Ayrı 768 517 Büyük Kulüp

2 Nisan-30 Haziran 2024 tarihleri arasında asgari 4.000 TL tutarındaki üyelik aidatı ödemelerinin Privia Black kredi kartı ile yapılması halinde 1.500 TL, Maximiles Black kredi kartı ile yapılması halinde 750 TL indirim üyelerimizin kartlarına yansıtılacaktır.

Söz konusu indirimden sadece 1 kez faydalanılabilir.

Kampanya koşulları:

  • Kampanya kapsamında Privia Black ile kazanılacak 1.500 TL indirim ödeme işleminin kredi kartı dönem içi hareketlerinde görünmesi ile birlikte kartınıza yansıtılacaktır.
  • Kampanya kapsamında Maximiles Black ile kazanılacak 750 TL indirim ödeme işleminin kredi kartı dönem içi hareketlerinde görünmesi ile birlikte kartınıza yansıtılacaktır.
  • Kampanya kapsamında yapılan harcamanın kısmen ya da tamamen iade edilmesi durumunda iade edilen harcamadan kazanılan indirim iptal edilecektir.
  • Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda indirim ek karta yansıtılacaktır.
  • Ek kart sahibi ve ek kartın bağlı olduğu asıl kart sahibi müşteriler kampanyadan ayrı ayrı indirim kazanamayacaktır.

Ek koşullar: Türkiye İş Bankası A.Ş. ve Büyük Kulüp Derneği kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar. Kampanya, diğer kampanyalarla birleştirilemez.

Ayrıca Privia Black ve Maximiles Black kredi kartı ile tek seferde yapılacak 2.000-4.000 TL arası restoran ödemelerinizde %10, 4.000 TL üzeri ödemelerinizde %20 indirim uygulanacaktır.

Kampanya Nisan ayı sonuna kadar geçerli olup, tek seferde 1.000 TL, toplamda ise aylık 4.000 TL’ye varan indirim uygulanacaktır.

Privia Black kartının sunduğu diğer ayrıcalıklar için lütfen tıklayınız.

Maximiles Black kartının sunduğu diğer ayrıcalıklar için lütfen tıklayınız

Privia Black için Türkiye İş Bankası Özel Bankacılık şubelerine, Maximiles Black kart sahibi olabilmek için ise bütün şubelere başvuru yapabilirsiniz.

Back to top