İş Ortaklarımız

DENTİNCE AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ

İlk panoramik röntgen ve muayene ücretsiz olup, tıbbi malzemeler ve ilaç hariç tüm hizmetlerde %20 indirim uygulanacaktır.

DÜNYAGÖZ

Muayenelerde %25, tetkiklerde %20, lazer ve genel ameliyatlarda  %15, özellikli ameliyatlarda %10 indirim uygulanacaktır.

FLORENCE NIGHTINGALE KADIKÖY HASTANESİ

Tıbbi malzemeler ve ilaç hariç tüm hizmetlerde %20 indirim uygulanacaktır. Ayrıca hastane, Dernek tesislerinde tam zamanlı hemşire ve yarı zamanlı doktor bulundurmaktadır.

 

İNTERMED SAĞLIK HİZMETLERİ 

Muayenelerde %20, tahlil ve işlemlerde %30, botoks, mezoterapi ve medikal estetik uygulamalarında %20, medikal ozon tedavisi ve beslenme/diyet paketlerinde %15 indirim uygulanacaktır.
Ayrıca Büyük Kulüp için hazırlanmış geniş kapsamlı check up uygulamalarında Covid-19 total antikor testi ücretsizdir.

MEDICANA HASTANESİ KADIKÖY

Tüm muayene, teşhis, tedavi, ameliyatlar ve her türlü yatarak tedaviler için uygulanan cari fiyatlar üzerinden %15, SGK’lı hastalara ise bu hastalardan alınacak olan ilave ücretler üzerinden %15 indirim uygulanacaktır.

(İlaç, sarf, özellikli malzeme, kan ürünleri, ambulans, evde bakım hizmetleri, dış merkeze yönlendirilen hizmetler, onkoloji, özel sigorta katılım payları, indirim protokolüne dahil olmayan hekimler hariçtir.)

ÖZEL VENİ VIDİ GÖZ SAĞLIĞI MERKEZİ

Özellikli malzemeler hariç, muayene, tetkik ve operasyon fiyatlarında %15 indirim uygulanacaktır. Genel kampanya dönemlerinde indirimler geçerli değildir.

SONOMED GÖRÜNTÜLEME MERKEZLERİ

Sonomed Kadıköy ve Sonomed Ataşehir merkezlerinde tüm görüntüleme tetkiklerinde  %15, tüm laboratuvar tetkiklerinde ise % 20 indirim uygulanacaktır. İndirimler, başka kampanya veya indirimle birleştirilemez.

 

Back to top